Skip to content

Subscriptions – Page 2 – Patagonia Provisions

Subscriptions

18 Results

Regular price $6.40 $8.00

Unit price
per 

Regular price $6.40 $8.00

Unit price
per 

$8.00

Unit price
per 

$24.00

Unit price
per 

Regular price $8.00 $80.00

Unit price
per 

$8.00

Unit price
per 

We stand by the foods we produce.

If you aren’t completely satisfied with any of our foods, we’re more than happy to make it right with a refund. Learn about our Good Food Guarantee.